O nas

Zarys przedsiębiorstwa

ELPOL jest przedsiębiorstwem produkcyjno – usługowo – handlowym,    któremu  nie   straszne     nawet      najcięższe  i wymagające wyzwania. Jesteśmy producentem rozdzielnic elektrycznych, parapetów, obudów gazowych i konstrukcji metalowych. Ponadto specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym. Tworzymy dynamicznie działający, pełen zaangażowania, zespół, doświadczonych specjalistów. Świadczymy profesjonalne usługi   na   terenie    Polski   oraz w krajach Unii Europejskiej.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy potrzebne doświadczenie, które dziś stanowi gwarancję wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy rzetelne i terminowo wykonane usługi oraz zapewniamy, że perfekcyjnie wykonana usługa oraz kompetencje naszych pracowników pomogą dodatkowo budować pozytywny wizerunek Państwa firmy.

Naszym celem jest

Zadowolenie klientów oraz wzmocnienie pozycji rynkowej przedsiębiorstwa dzięki wysokiemu standardowi usług. Naszym klientom zawsze zapewniamy pełną i rzetelną informację o statusie realizowanego zlecenia. Naszą wizytówką jest skrupulatność i solidność wykonywanych przez naszą firmę usług. Nasz zespół jest w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

Korzyści ze współpracy

Współpraca z naszym przedsiębiorstwem jako doświadczonym w branży  zawiera same korzyści dla Państwa jako zleceniodawcy. Główną zaletą naszej firmy jest bardzo dobra znajomość rynku, doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat pomoże w optymalizacji procesu realizacji Państwa zlecenia. Podchodzimy bardzo elastycznie do każdego klienta i każdego zlecenia co przekłada się na minimalizowanie kosztów, a tym samym wzrost zysków dla Państwa.

Firma ELPOL Rafał Kosiedowski istnieje nieprzerwanie od 1998 roku. Od samego początku produkujemy trwałe rozdzielnie elektryczne dla wielu klientów.